- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Výkonné prvky
- INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ROW-04M Wi-Fi SUPLA ZAMEL
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ROW-04M Wi-Fi SUPLA ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
INTELIGENTNÝ PREPÍNAČ ROW-04M Wi-Fi SUPLA ZAMELSkladom128,56 EUR104,52 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Počet vstupov: 4 ; Počet výstupov: 4 ; Menovité napätie: 195 V ... 255 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: Ovládanie z úrovne internetového prehliadača, Lokálne ovládanie fyzickým tlačidlom, harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ;
| Spolupráca: | SUPLA |
| Použitie: | Lighting control, zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet vstupov: | 4 |
| Počet výstupov: | 4 |
| Počet pinov: | 2 x NO/NC |
| Menovité napätie: | 195 V ... 255 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A @ 250 V AC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast, upevnenie na DIN lištu DIN, TS-35 |
| Index of Protection: | IP20 |
| Farba: | Zelený |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.117 kg |
| Rozmery: | 90 x 66 x 35 mm |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




