- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Monitory
- Interaktívna tabuľa
- INTERAKTÍVNY TABLET DeepHub Ultimate LPH75-MC480-U 75 " - 4K UHD DAHUA
INTERAKTÍVNY TABLET DeepHub Ultimate LPH75-MC480-U 75 " - 4K UHD DAHUA
- Kompletné špecifikácie
INTERAKTÍVNY TABLET DeepHub Ultimate LPH75-MC480-U 75 " - 4K UHD DAHUANie je skladom2 274,79 EUR1 849,42 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Veľkosť obrazovky: 75 " ; Natívne rozlíšenie: 3840 x 2160 px ; Pomery strán: 16 : 9 ; Typ matrice: LCD, DLED podsvietenie ; Vybrané vlastnosti: Android 13 systém, Modu Wi-Fi, Access Point, , Mikrofón, dotyková obrazovka - ovládanie prstom alebo stylusom - bodov súbežného písania : 32 (Android), 50 Windows ; Štandard pripevnenia monitoru: VESA 800x400 ;
| Veľkosť obrazovky: | 75 " |
| Natívne rozlíšenie: | 3840 x 2160 px - 4K UHD |
| Pomery strán: | 16 : 9 |
| Typ matrice: | LCD, DLED podsvietenie - dotyková obrazovka |
| Jas: | 400 cd/m2 |
| Zobraziteľné uhly: | 178 ° vodorovne 178 ° zvisle |
| Doba odozvy: | 6.5 ms |
| Zabudované reproduktory: | |
| Počet zobrazovaných farieb: | 1.07 mld. ( 10 bit ) |
| Signálové konektory: | vzadu : predná : |
| Vybrané vlastnosti: | 48 Mpx - fotografie, 8 Mpx - Video ( Android ) 8 Mpx - fotografie, 8 Mpx - Video ( Windows ) - Napájací kábel - 2 x Stylus - Držiak (montované na stenu) - Diaľkový ovládač |
| Typ puzdra: | Kovová |
| Správa napájania: | Energy Star |
| Štandard pripevnenia monitoru: | VESA 800x400 |
| Ochrana pred krádežou: | ![]() |
| Nastavenie parametrov: | |
| Napájanie: | 100 ... 240 V AC |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| relatívna vlhkosť: | 10 % ... 90 % |
| Spotreba energie: | |
| Hmotnosť: | 51 kg |
| Rozmery: | 1709.4 x 85.4 x 1038.9 mm |
| Výrobca / Značka: | DAHUA |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





Energy Star