- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Kamery
- Tuya
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W34A-TUYA Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W34A-TUYA Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mm
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA APTI-W34A-TUYA Wi-Fi - 3 Mpx 3.6 mmSkladom32,80 EUR26,67 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera spolupracujúca s platformou Tuya; Čidlo: 1/2.9 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 3 Mpx ; Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Uhol záberu: 79 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 10 m ; Audio: Podpora dvojsmerného audia ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: MODU Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n Inteligentné sledovanie objektov ; Napájanie: 5 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.9 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.6 mm |
| Uhol záberu: | |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 10 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | |
| Vertikálny rozsah otáčania: | |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 20 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové protokoly: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n |
| ONVIF: | ![]() |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 128GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 5 V DC / 1.5 A (adaptér je súčastou balenia) alebo Port USB |
| Spotreba energie: | ≤ 6 W |
| Kryt: | Plast |
| Hmotnosť: | 0.19 kg |
| Rozmery: | Ø 82 x 115 mm |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 50 °C |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | APTI |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





