- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Kamery
- Tp-Link Tapo
- INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA TL-TAPO-C210 Wi-Fi - 3 Mpx 3.8 mm TP-LINK
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA TL-TAPO-C210 Wi-Fi - 3 Mpx 3.8 mm TP-LINK
- Kompletné špecifikácie
INTERIÉROVÁ OTÁČAVÁ IP KAMERA TL-TAPO-C210 Wi-Fi - 3 Mpx 3.8 mm TP-LINKSkladom43,26 EUR35,17 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Čidlo: 1/2.8 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 3 Mpx ; Rozlíšenie: 2304 x 1296 ; Uhol záberu: 76 ° ; Dosah osvetlenia IR osvetlenia: 9 m ; Horizontálny rozsah otáčania: 360 ° ; Vertikálny rozsah otáčania: 114 ° ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Podpora dvojsmerného audia ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: MODU Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Detekcia pohybu, Svetelný a zvukový poplach, Denný/nočný režim ; Napájanie: 9 V DC ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.8 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 3 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2304 x 1296 - 3 Mpx |
| Objektív: | 3.8 mm F2.4 |
| Uhol záberu: | 76 ° |
| Dosah osvetlenia IR osvetlenia: | 9 m |
| Horizontálny rozsah otáčania: | 360 ° |
| Vertikálny rozsah otáčania: | 114 ° |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 15 políčok/s @ 3 Mpx |
| Sieťové protokoly: | TCP/IP, DHCP, ARP, ICMP, DNS, NTP, HTTP, HTTPS, UDP, ONVIF, RTSP |
| ONVIF: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | Wi-Fi IEEE 802.11 b/g/n |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | Konfigurovateľný pri prvom spustení |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | 2020 |
| RTSP URL: | |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) - do 21 dni (údaje výrobcu) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Biela + Čierny |
| Napájanie: | 9 V DC / 0.6 A (adaptér je súčastou balenia), Dĺžky káblu : 3 m |
| Spotreba energie: | 5.4 W |
| Prevádzková teplota: | 0 °C ... 40 °C |
| Hmotnosť: | 0.2 kg |
| Rozmery: | 85 x 87 x 118 mm |
| Podporované jazyky: | angličtina |
| Výrobca / Značka: | TP-LINK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






