- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL C14110GY-2M USB-C/USB-C 240W 2.0 m UNITEK
KÁBEL C14110GY-2M USB-C/USB-C 240W 2.0 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL C14110GY-2M USB-C/USB-C 240W 2.0 m UNITEKSkladom8,28 EUR6,73 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor USB-C ; Dĺžka káblu: 2.0 m ; Farba: Biela ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podpora 240W PD Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps rýchle nabíjanie ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor USB-C |
| Materiál: | Nylon |
| Dĺžka káblu: | 2.0 m |
| Farba: | Biela |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 4.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





