- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL CHAR-CC-0.25M-100W USB-C/USB-C 0.25 m Delta Multimedia
KÁBEL CHAR-CC-0.25M-100W USB-C/USB-C 0.25 m Delta Multimedia
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL CHAR-CC-0.25M-100W USB-C/USB-C 0.25 m Delta MultimediaSkladom2,03 EUR1,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C ; Dĺžka káblu: 0.25 m ; Štandard USB: 2.0 ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C |
| Materiál: | PVC |
| Dĺžka káblu: | 0.25 m |
| Farba: | Biela |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3 mm |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Výrobca / Značka: | Delta Multimedia |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




