- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL CHAR-USBAC-0.25M USB-A/USB-C 0.25 m Delta Multimedia
KÁBEL CHAR-USBAC-0.25M USB-A/USB-C 0.25 m Delta Multimedia
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL CHAR-USBAC-0.25M USB-A/USB-C 0.25 m Delta MultimediaSkladom1,26 EUR1,03 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokokvalitný kábel vhodný na rýchlu synchronizáciu dát (až do 480 Mbps) a nabíjanie (až do 3A/36W); Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 0.25 m ; Štandard USB: 2.0 ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | PVC |
| Dĺžka káblu: | 0.25 m |
| Farba: | Biela |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3 mm |
| Hmotnosť: | 0.010 kg |
| Výrobca / Značka: | Delta Multimedia |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




