- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC02 USB-A/LIGHTNING GCmatte 0.25 m Green Cell
KÁBEL KABGC02 USB-A/LIGHTNING GCmatte 0.25 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC02 USB-A/LIGHTNING GCmatte 0.25 m Green CellSkladom3,12 EUR2,54 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka LIGHTNING / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 0.25 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Plochý tvar kábla odolný voči mechanickému poškodeniu Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps, Kompatibilita s Apple 2.4A, ;
| Kábel: | Zástrčka LIGHTNING / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Umelá hmota (TPE) |
| Dĺžka káblu: | 0.25 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 3.5 x 5.8 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





