- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC07W USB-C/LIGHTNING PowerStream 1 m Green Cell
KÁBEL KABGC07W USB-C/LIGHTNING PowerStream 1 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC07W USB-C/LIGHTNING PowerStream 1 m Green CellSkladom13,94 EUR11,33 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka LIGHTNING ; Dĺžka káblu: 1 m ; Farba: Biela ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps, Technológia Power Delivery - 87 W, Kompatibilita s Apple - Certifikát Apple MFi, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka LIGHTNING |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 1 m |
| Farba: | Biela |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.02 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




