- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC100PS200PB USB-C/USB-C PowerStream 2.0 m Green Cell
KÁBEL KABGC100PS200PB USB-C/USB-C PowerStream 2.0 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC100PS200PB USB-C/USB-C PowerStream 2.0 m Green CellSkladom11,82 EUR9,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C ; Dĺžka káblu: 2.0 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podpora 100W PD Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps Technológia rýchleho nabíjania - Green Cell Ultra Charge ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-C |
| Materiál: | Nylon |
| Dĺžka káblu: | 2.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.055 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




