- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC13 USB-A/USB-C Ray 2.0 m Green Cell
KÁBEL KABGC13 USB-A/USB-C Ray 2.0 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC13 USB-A/USB-C Ray 2.0 m Green CellSkladom6,01 EUR4,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysokokvalitný kábel vhodný na rýchlu synchronizáciu dát (až do 480 Mbps) a nabíjanie (až do 3A/36W); Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 2.0 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podsvietený konektor USB-C, Kompatibilita s QC3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 2.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.03 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




