- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL KABGC23 USB-A/USB-MICRO PowerStream 0.3 m Green Cell
KÁBEL KABGC23 USB-A/USB-MICRO PowerStream 0.3 m Green Cell
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL KABGC23 USB-A/USB-MICRO PowerStream 0.3 m Green CellSkladom3,59 EUR2,92 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka Micro USB-B / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 0.3 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps, Kompatibilita s QC3.0, GC Ultra Charge, Samsung AFC, Huawei FCP/SCP, Dvojité tienenie kábla, Vystuženie kevlarovými vláknami ;
| Kábel: | Zástrčka Micro USB-B / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | Polypropylén |
| Dĺžka káblu: | 0.3 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3.5 mm |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Výrobca / Značka: | Green Cell |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




