- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL S DISPLEJOM C14158ABK01-3M USB-C/USB-C 3.0 m UNITEK
KÁBEL S DISPLEJOM C14158ABK01-3M USB-C/USB-C 3.0 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL S DISPLEJOM C14158ABK01-3M USB-C/USB-C 3.0 m UNITEKSkladom6,38 EUR5,19 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor USB-C ; Dĺžka káblu: 3.0 m ; Farba: Čierny ; Štandard USB: 2.0 ; Vybrané vlastnosti: Technológia Power Delivery - 60W Podporovaná rýchlosť prenosu : 480 Mbps ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor USB-C |
| Materiál: | Nylon |
| Dĺžka káblu: | 3.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.07 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




