- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL USB-W-C/USB-W-1M/B 1.0 m
KÁBEL USB-W-C/USB-W-1M/B 1.0 m
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL USB-W-C/USB-W-1M/B 1.0 mSkladom2,89 EUR2,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Vysoko kvalitný kábel je vhodný pre rýchlu synchronizáciu dát (až 480 Mbps) a nabíjanie (až 3A/36W); Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 1.0 m ; Štandard USB: 2.0 ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | PVC |
| Dĺžka káblu: | 1.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 2.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 3 mm |
| Hmotnosť: | 0.023 kg |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




