- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL USB3.1-A/USB-C/1.5M-UNITEK USB-A/USB-C 1.5 m UNITEK
KÁBEL USB3.1-A/USB-C/1.5M-UNITEK USB-A/USB-C 1.5 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL USB3.1-A/USB-C/1.5M-UNITEK USB-A/USB-C 1.5 m UNITEKSkladom8,74 EUR7,10 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A ; Dĺžka káblu: 1.5 m ; Štandard USB: USB 3.1 Gen 1 ; Vybrané vlastnosti: Quick Charge 2.0 - rýchle nabíjanie, Podporovaná rýchlosť prenosu : 5 Gbps ;
| Kábel: | Zástrčka USB-C / Zástrčka USB-A |
| Materiál: | povlak PVC |
| Dĺžka káblu: | 1.5 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | USB 3.1 Gen 1 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




