- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Prepojovacie káble USB
- KÁBEL Y-C477BK01-2M USB-C/USB-C 2.0 m UNITEK
KÁBEL Y-C477BK01-2M USB-C/USB-C 2.0 m UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KÁBEL Y-C477BK01-2M USB-C/USB-C 2.0 m UNITEKSkladom5,25 EUR4,27 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel: Konektor USB-C / Konektor USB-C ; Dĺžka káblu: 2.0 m ; Štandard USB: 3.0 ;
| Kábel: | Konektor USB-C / Konektor USB-C |
| Dĺžka káblu: | 2.0 m |
| Farba: | Čierny |
| Štandard USB: | 3.0 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Priemer kábla: | ~ 4 mm |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





