- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Dahua Imou
- Kamery
- KAMERA IP IPC-F42FEP Wi-Fi BULLET 2 4MP Full-Color - 4 Mpx 2.8 mm IMOU
KAMERA IP IPC-F42FEP Wi-Fi BULLET 2 4MP Full-Color - 4 Mpx 2.8 mm IMOU
- Kompletné špecifikácie
KAMERA IP IPC-F42FEP Wi-Fi BULLET 2 4MP Full-Color - 4 Mpx 2.8 mm IMOUSkladom50,75 EUR41,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kamera z radu IMOU; Čidlo: 1/2.7 " Progressive Scan CMOS ; Veľkosť matrice: 4 Mpx ; Rozlíšenie: 2560 x 1440 ; Uhol záberu: 104 ° ; Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: 30 m ; Audio: Zabudovaný mikrofón, Zabudovaný reproduktor, Poplachová siréna ; Metóda kompresie obrazu: H.265 ; Slot pamäťovej karty: Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) ; Hlavné vlastnosti: Modu Wi-Fi - IEEE 802.11 b/g/n, Svetelný a zvukový poplach ;
| Štandard: | TCP/IP |
| Čidlo: | 1/2.7 " Progressive Scan CMOS |
| Veľkosť matrice: | 4 Mpx |
| Rozlíšenie: | 2560 x 1440 - 4 Mpx |
| Objektív: | 2.8 mm |
| Uhol záberu: | 104 ° |
| Dosah bieleho svetla LED osvetlenia: | 30 m |
| Audio: | |
| Metóda kompresie obrazu: | H.265 / H.264 |
| Rýchlosť prenosu hlavného prúdu: | 25 políčok/s @ 4 Mpx |
| Sieťové protokoly: | TCP, DHCP |
| ONVIF: | ![]() |
| Sieťové rozhranie: | |
| WEB Server: | ![]() |
| Podpora mobilných telefónov: | Prístup cez cloud (P2P) |
| Prednastavené prihlasovacie meno / heslo správcu: | admin / - Heslo administrátora je nutné nastaviť už pri prvom rozbehu |
| Prednastavená adresa IP: | DHCP |
| Porty prístupu cez www: | ![]() |
| Porty prístupu cez aplikácie na PC: | ![]() |
| Port prístupu cez mobilnú aplikáciu: | ![]() |
| Port ONVIF: | ![]() |
| RTSP URL: | ![]() |
| Slot pamäťovej karty: | Podpora kariet Micro SD do 256GB (možnosť lokálneho ukladania) |
| Hlavné vlastnosti: | |
| Napájanie: | 12 V DC / 1 A (adaptér je súčastou balenia) |
| Spotreba energie: | < 7 W |
| Index of Protection: | IP67 |
| Hmotnosť: | 0.35 kg |
| Rozmery: | 148 x 74 x 74 mm |
| Podporované jazyky: | ![]() |
| Výrobca / Značka: | DAHUA / IMOU |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






