- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Inteligentná domácnosť
- Supla
- Súpravy
- KIT ZSW-02 SUPLA ZAMEL
KIT ZSW-02 SUPLA ZAMEL
- Kompletné špecifikácie
KIT ZSW-02 SUPLA ZAMELSkladom490,41 EUR398,71 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: skrutkové svorky ; Bezdrôtové: Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n ; Vybrané vlastnosti: harmonogram, časovač, vzdialený prístup, hlasové ovládanie, ; Počet vstupov: 2 ks. ; Napájacie napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Počet vstupov: 2 ; Menovité napätie: 230 V AC ; Typ konektora: skrutkové svorky ; Použitie: LED pásky (RGB) 12-24V ; Menovité napätie: 12 ... 24 V DC ; Maximálne celkové zaťaženie: 140 W ; Počet vstupov: 1 ; Počet výstupov: 3 ; Typ konektora: skrutkové svorky ;
| Počet prvkov: | 7 |
| Spolupráca: | SUPLA |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Bezdrôtové: | Wi-Fi, 2.4 GHz - IEEE 802.11 b/g/n |
| Podpora mobilných telefónov: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Kryt: | Plast |
| Farba: | Zelený |
| Hmotnosť: | 0.407 kg |
| Záruka: | 2 roky |
| Výrobca / Značka: | ZAMEL |
Inteligentný ovládač roliet:
| Počet prvkov: | 3 |
| Použitie: | žalúzie, strešné okná, markízy, rolovacie zásteny, závesy |
| Počet vstupov: | 2 ks. |
| Počet výstupov: | 1 ks. ( Motor ) |
| Napájacie napätie: | 230 V AC |
| Maximálne zaťaženie relé: | 2 x 5 A @ 250 V AC |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | 350 W |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
Bezdrôtový ovládač osvetlenia:
| Počet prvkov: | 3 |
| Použitie: | Lighting control, zapínanie/vypínanie zariadenia |
| Počet pinov: | 2 x NO |
| Počet vstupov: | 2 |
| Menovité napätie: | 230 V AC |
| Celkový maximálny prúd: | 5 A |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 1250 VA |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -10 °C ... 55 °C |
| Hmotnosť: | 0.04 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
Ovládač osvetlenia LED:
| Počet prvkov: | 1 |
| Použitie: | Pracuje s LED osvetlením - LED pásky (RGB) 12-24V |
| Menovité napätie: | 12 ... 24 V DC |
| Maximálne celkové zaťaženie: | 140 W |
| Celkový maximálny prúd: | 6 A ( 2 A / Kanál ) |
| Maximálne zaťaženie výstupov: | LED RGB 12 V : 5 m - 70 W LED RGB 24 V : 10 m - 140 W |
| Počet vstupov: | 1 |
| Počet výstupov: | 3 |
| Typ konektora: | skrutkové svorky |
| Index of Protection: | IP20 |
| Prevádzková teplota: | -20 °C ... 50 °C |
| Hmotnosť: | 0.030 kg |
| Rozmery: | 47 x 47 x 20 mm |
Tovar zaradený v kategóriách




