- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Počítačové periférie / komponenty
- Počítačové príslušenstvo
- KLÁVESNICA 9 V 1 D1092A S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD QWERTY UNITEK
KLÁVESNICA 9 V 1 D1092A S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD QWERTY UNITEK
- Kompletné špecifikácie
KLÁVESNICA 9 V 1 D1092A S ROZBOČOVAČOM A ČÍTAČKOU KARIET SD QWERTY UNITEKSkladom94,86 EUR77,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Rozloženie klávesnice: QWERTY ; Mechanizmus klávesnice: Nožnicový spínač ; Vybrané vlastnosti: Nízky profil Podsvietené tlačidlá ; Konektory: 3 x USB 3.0, zástrčka A - 5 Gbps, 1 x USB-C, Power Delivery 100W, 1 x USB-C - Hostiteľská zásuvka 1 x HDMI 4K @ 60 Hz, Zásuvka Jack 3.5 mm ; Vybrané vlastnosti: Čítačka pamäťových SD / micro SD kariet - 5 Gbps ; Dĺžka káblu: 60 cm ;
| BEZDRÔTOVÁ KLÁVESNICA: | |
| Rozloženie klávesnice: | QWERTY |
| Mechanizmus klávesnice: | Nožnicový spínač |
| Vybrané vlastnosti: | |
| HUB USB: | |
| Konektory: | |
| Prenosové rýchlosti: | 5 Gb/s |
| VŠEOBECNÉ ÚDAJE: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Napájanie: | USB-C - 5 V DC |
| Hmotnosť: | 0.37 kg |
| Rozmery: | 296.4 x 127.4 x 13.0 mm |
| Dĺžka káblu: | 60 cm |
| Výrobca / Značka: | UNITEK |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





