- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre TV-SAT 75 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL NS100TRI-GEL/300 CONOTECH
KOAXIÁLNY KÁBEL NS100TRI-GEL/300 CONOTECH
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL NS100TRI-GEL/300 CONOTECHSkladom0,46 EUR0,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 300 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 1.00 mm Cu Drôt ; Dielektrický: Ø 4.8 mm ; Vonkajšie opláštenie: Ø 6.8 mm PE + gél ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 18.4 dB @ 800 MHz ;
| V úseku: | 300 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.00 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | 2 x Al/PET |
| Opletenie kábla: | 96 x 0.12 mm - Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.8 mm PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 8.6 dB @ 200 MHz 18.4 dB @ 800 MHz 28.3 dB @ 1800 MHz 31.9 dB @ 2200 MHz |
| Výrobca / Značka: | CONOTECH |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




