- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble 50 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL TRI-LAN-400 50 Ω
KOAXIÁLNY KÁBEL TRI-LAN-400 50 Ω
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL TRI-LAN-400 50 ΩSkladom4,07 EUR3,31 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Vnútorný vodič: Ø 2.7 mm Cu ± 0.02 mm Drôt ; Vonkajšie opláštenie: Ø 10.3 mm ± 0.20 mm PE ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 20.0 dB @ 2000 MHz ;
| V úseku: | 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Vnútorný vodič: | Ø 2.7 mm Cu ± 0.02 mm Drôt |
| Dielektrický: | Ø 7.2 mm Penené PE |
| Tienenie: | Fólia - Al/PET |
| Opletenie kábla: | 168 x Ø 0.15 mm Linka CuSn |
| Impedancia: | 50 Ω |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 10.3 mm ± 0.20 mm PE |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | Teplota : 20 °C 2.3 dB @ 30 MHz 3.0 dB @ 50 MHz 4.9 dB @ 150 MHz 6.0 dB @ 220 MHz 8.7 dB @ 450 MHz 12.8 dB @ 900 MHz 17.0 dB @ 1500 MHz 18.8 dB @ 1800 MHz 20.0 dB @ 2000 MHz 22.7 dB @ 2500 MHz 37.6 dB @ 5800 MHz |
| Maximálny prenosový výkon: | 3.36 kW @ 30 MHz 2.59 kW @ 50 MHz 1.47 kW @ 150 MHz 1.20 kW @ 220 MHz 0.82 kW @ 450 MHz 0.57 kW @ 900 MHz 0.43 kW @ 1500 MHz 0.39 kW @ 1800 MHz 0.36 kW @ 2000 MHz 0.32 kW @ 2500 MHz 0.20 kW @ 5800 MHz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





