- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre TV-SAT 75 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PESkladom0,79 EUR0,65 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel je gélový; V úseku: 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.13 mm Cu ; Dielektrický: Ø 4.8 mm (fyzicky penové) ; Tienenie: Al/PET/Al ; Tlmenie kábla na úseku 100m: 18.1 dB @ 862 MHz ;
| V úseku: | 100 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.13 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Al/PET/Al - 9 µm / 23 µm / 9 µm |
| Opletenie kábla: | 81 % Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.8 mm PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 16.85 Ω/km |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Dielektrická odolnosť: | 2000 MΩ/km |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 84 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Tlmenie kábla na úseku 100m: | 4.5 dB @ 47 MHz 5.8 dB @ 88 MHz 8.0 dB @ 174 MHz 9.2 dB @ 230 MHz 13.2 dB @ 470 MHz 18.1 dB @ 862 MHz 20.1 dB @ 950 MHz 27.7 dB @ 2150 MHz 30.8 dB @ 2400 MHz |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





