- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre TV-SAT 75 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE/200
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE/200
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-113PE/200Skladom0,77 EUR0,62 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Kábel je gélový; V úseku: 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.13 mm Cu ; Dielektrický: Ø 4.8 mm (fyzicky penové) ; Tienenie: Al/PET/Al ;
| V úseku: | 200 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.13 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.8 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Al/PET/Al - 30 µm / 12 µm / 30 µm |
| Opletenie kábla: | 81 % Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 6.8 mm PE + gél |
| Farba povlaku: | Čierny |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 16.85 Ω/km |
| Kapacita: | 52 pF/m |
| Dielektrická odolnosť: | 2000 MΩ/km |
| Koeficient skrátenia vĺn: | 84 % |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Účinnosť tienenia: | ≥ 90 dB @100-900 MHz |
| Minimálny polomer ohýbania: | 35 mm |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 40 kg/km |
| Prevádzková teplota: | -30 °C ... 70 °C |
| Záruka: | 5 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




