- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Káble
- Koaxiálne káble pre TV-SAT 75 Ω
- KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-302-ECA/500 A+ TRISET
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-302-ECA/500 A+ TRISET
- Kompletné špecifikácie
KOAXIÁLNY KÁBEL TRISET-302-ECA/500 A+ TRISETSkladom0,44 EUR0,36 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V úseku: 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča ; Koncentrický kábel: TRISET ; Vnútorný vodič: Ø 1.02 mm Cu Drôt ; Dielektrický: Ø 4.6 mm ; Tienenie: - Al/PET/Al ; Vybrané vlastnosti: Trieda reakcie na oheň zodpovedá CPR - Eca ;
| V úseku: | 500 m . Cena za 1m v prípade kúpy celého kotúča |
| Koncentrický kábel: | TRISET |
| Vnútorný vodič: | Ø 1.02 mm Cu Drôt |
| Dielektrický: | Ø 4.6 mm (fyzicky penové) |
| Tienenie: | Trojitý |
| Opletenie kábla: | 77 % - Al Drôt |
| Vonkajšie opláštenie: | Ø 7 mm LSZH (LS0H) |
| Farba povlaku: | Biela |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Kapacita: | 52.5 pF/m |
| Odpor vnútorného vodiča pre jednosmerný prúd: | 21.91 Ω/km |
| Účinnosť tienenia: | > 105 dB @30 ... 1000 MHz > 95 dB @1 ... 2 GHz > 85 dB @2 ... 3 GHz |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Výrobca / Značka: | TRISET |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





