- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- IEC antenna connector
- Zásuvky
- KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-G/ZAC-TRI113/MSR
KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-G/ZAC-TRI113/MSR
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÁ ZÁSUVKA IEC-G/ZAC-TRI113/MSRSkladom0,68 EUR0,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: IEC Jednoduchá zásuvka ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 8.0 mm ; Príklad použitia: Triset-Profi, Triset113, Triset-113PE, Triset-113HF ;
| Typ konektora: | IEC Jednoduchá zásuvka |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 8.0 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | Triset-Profi, Triset113, Triset-113PE, Triset-113HF |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Rozmery: | Ø 11 x 33 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





