- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Kompresné BNC konektory
- KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/3770 RG59 YAP
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/3770 RG59 YAP
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/3770 RG59 YAPSkladom0,60 EUR0,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: BNC Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.3 mm ; Príklad použitia: RG59 YAP K-60 ;
| Typ konektora: | BNC Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 3.7 mm |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Priemer kábla: | max. 7.3 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.012 kg |
| Rozmery: | Ø 14.5 x 39 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





