- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Kompresné BNC konektory
- KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/4879*P50 RG6 NS100 Triset113
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/4879*P50 RG6 NS100 Triset113
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/4879*P50 RG6 NS100 Triset113Skladom55,39 EUR45,04 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: BNC Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.9 mm ; Príklad použitia: RG6, NS100-TRISHIELD Triset113 ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | BNC Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Priemer dialektrika: | max. 4.8 mm |
| Priemer kábla: | max. 7.9 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.013 kg |
| Rozmery: | Ø 14.5 mm x 39 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





