- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Kompresné BNC konektory
- KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/ZAC-RG-6/MSR
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/ZAC-RG-6/MSR
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR BNC-W/ZAC-RG-6/MSRSkladom0,99 EUR0,80 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: BNC Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 8.0 mm ; Príklad použitia: RG6 ;
| Typ konektora: | BNC Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Priemer kábla: | max. 8.0 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.015 kg |
| Rozmery: | Ø 14.5 mm x 37 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





