- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F konektory krimpovacie i kompresné
- KOMPRESNÝ KONEKTOR F/4879-MTC RG6 Triset113 METACON
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/4879-MTC RG6 Triset113 METACON
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/4879-MTC RG6 Triset113 METACONSkladom0,43 EUR0,35 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.9 mm ;
| Typ konektora: | "F" Konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 4.8 mm |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Priemer kábla: | max. 7.9 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | Ø 12 mm x 30 mm |
| Výrobca / Značka: | METACON |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






