- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F konektory krimpovacie i kompresné
- KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG-6/MSR
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG-6/MSR
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG-6/MSRSkladom0,46 EUR0,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 7.2 mm ; Vybrané vlastnosti: Tesniaca gumička ;
| Typ konektora: | "F" Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Útlum nevyváženia: | - 28 dB do 3 GHz |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Priemer kábla: | max. 7.2 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vložený útlum: | - 0.2 dB do 3 GHz |
| Tienenie: | - 80 dB |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.009 kg |
| Rozmery: | Ø 13 mm x 28 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






