- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F konektory krimpovacie i kompresné
- KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG59/MSR
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG59/MSR
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ KONEKTOR F/ZAC-RG59/MSRSkladom0,46 EUR0,37 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Trieda kábla ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 6.5 mm ;
| Typ konektora: | "F" Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 4.3 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Priemer kábla: | max. 6.5 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | RG59 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.01 kg |
| Rozmery: | Ø 12.4 mm x 27.9 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách






