- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ BNC
- Kompresné BNC konektory
- KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR BNC-WK/ZAC-RG59
KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR BNC-WK/ZAC-RG59
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR BNC-WK/ZAC-RG59Skladom1,38 EUR1,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: BNC Uhlový konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 8.5 mm ;
| Typ konektora: | BNC Uhlový konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 5.7 mm |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Priemer kábla: | max. 8.5 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | RG59 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.024 kg |
| Rozmery: | 14.5 x 40 x 28 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





