- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F konektory krimpovacie i kompresné
- KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR F-WKS/ZAC-TRI113
KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR F-WKS/ZAC-TRI113
- Kompletné špecifikácie
KOMPRESNÝ ROHOVÝ KONEKTOR F-WKS/ZAC-TRI113Skladom1,16 EUR0,94 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Rýchly konektor, Uhlový konektor ; Pripevňovanie prvkov konektora: Kompresné pripevnenie ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 8.5 mm ;
| Typ konektora: | "F" Rýchly konektor, Uhlový konektor |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Kompresné pripevnenie |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer dialektrika: | max. 6.5 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Pripevňovanie vodiča: | Lisovanie |
| Priemer kábla: | max. 8.5 mm |
| Pripevňovanie obrazovky: | Kompresné pripevnenie |
| Materiál: | Mosadz (pokrytá niklom) |
| Vodotesnosť: | ![]() |
| Príklad použitia: | Triset113 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.020 kg |
| Rozmery: | 12 x 39 x 24 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





