- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK.01/11-SIMON54 R-TV
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK.01/11-SIMON54 R-TV
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK.01/11-SIMON54 R-TVSkladom16,67 EUR13,55 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1 dB @ 860 MHz ; Rádio atenuácia: 1.5 dB ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 88 ... 108 MHz |
| TV atenuácia: | 1 dB @ 860 MHz |
| Rádio atenuácia: | 1.5 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




