- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK1.01/49-SIMON54 TV
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK1.01/49-SIMON54 TV
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA DAK1.01/49-SIMON54 TVSkladom9,79 EUR7,96 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1 dB ; Vybrané vlastnosti: Disponuje priechodom DC linkou TV ; Farba: Čierna matná ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. TV - IEC mužské |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | 0 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 1 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Vybrané vlastnosti: | Disponuje priechodom DC linkou TV |
| Farba: | Čierna matná |
| Hmotnosť: | 0.05 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




