- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA DASF1.01/11-SIMON54 TYP F
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASF1.01/11-SIMON54 TYP F
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASF1.01/11-SIMON54 TYP FSkladom8,13 EUR6,61 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Tlmenie pripojenia: 1 dB ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | 1 ks. Zásuvka F |
| Konektor: | 1 ks. Zásuvka F |
| Rozsah frekvencie: | 5 ... 2400 MHz |
| Tlmenie pripojenia: | 1 dB |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.038 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





