- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA DASFRJ45.01/11-SIMON54 TYP F + RJ45
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASFRJ45.01/11-SIMON54 TYP F + RJ45
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASFRJ45.01/11-SIMON54 TYP F + RJ45Skladom22,28 EUR18,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; Tlmenie pripojenia: 1 dB - Zásuvka F ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | |
| Konektor: | |
| Rozsah frekvencie: | 0 ... 2400 MHz - Zásuvka F |
| Tlmenie pripojenia: | 1 dB - Zásuvka F |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Vybrané vlastnosti: | KRYT MODULÁRNEHO KONEKTORA RJ-45 |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.048 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




