- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA DASK.01/11-SIMON54 R-TV SAT
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASK.01/11-SIMON54 R-TV SAT
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA DASK.01/11-SIMON54 R-TV SATSkladom24,44 EUR19,87 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1 dB @ 860 MHz ; Rádio atenuácia: 1 dB ; SAT atenuácia: 2 dB @ 2150 MHz ; Farba: Biela (RAL 9003) ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 88 ... 108 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 1 dB @ 860 MHz |
| Rádio atenuácia: | 1 dB |
| SAT atenuácia: | 2 dB @ 2150 MHz |
| Použitie: | Produktový rad Simon 54, for Nature, Premium frames |
| Farba: | Biela (RAL 9003) |
| Hmotnosť: | 0.11 kg |
| Rozmery: | |
| Výrobca / Značka: | KONTAKT Simon |
| Záruka: | 6 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách





