- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT-SIG/PT R-TV SAT SIGNAL
KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT-SIG/PT R-TV SAT SIGNAL
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT-SIG/PT R-TV SAT SIGNALSkladom6,63 EUR5,39 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové / Povrchové ; TV atenuácia: 10 ... 14 dB ; SAT atenuácia: ... 13 dB ;
| Montáž: | Pod omietkové / Povrchové |
| Typy zásuviek: | |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 5 ... 108 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 10 ... 14 dB |
| Rádio atenuácia: | 10 ... 14 dB |
| SAT atenuácia: | 9 ... 13 dB |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.136 kg |
| Rozmery: | 77 x 77 x 45 mm |
| Výrobca / Značka: | SIGNAL |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




