- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT/2F-SIG R-TV SAT
KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT/2F-SIG R-TV SAT
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA GAR-SAT/2F-SIG R-TV SATSkladom5,24 EUR4,26 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové / Povrchové ; TV atenuácia: 2.5 dB ; Rádio atenuácia: 2.5 dB ; SAT atenuácia: SAT1 3.5 dB / SAT2 3 dB ;
| Montáž: | Pod omietkové / Povrchové |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 ... 68 MHz 174 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 88 ... 108 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2150 MHz |
| TV atenuácia: | 2.5 dB |
| Rádio atenuácia: | 2.5 dB |
| SAT atenuácia: | SAT1 3.5 dB / SAT2 3 dB |
| Vybrané vlastnosti: | Spätný kanál |
| Hmotnosť: | 0.140 kg |
| Rozmery: | 85 x 80 x 42 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




