- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-753152 R-TV SAT Valena Life LEGRAND
KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-753152 R-TV SAT Valena Life LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-753152 R-TV SAT Valena Life LEGRANDSkladom26,32 EUR21,40 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové ; TV atenuácia: 1.5 dB ; Rádio atenuácia: 1.5 dB ; SAT atenuácia: 2.0 dB ;
| Montáž: | Pod omietkové |
| Rozsah TV frekvencie: | 4 ... 30 MHz 47 ... 68 MHz 120 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 87.5 ... 108 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 1.5 dB |
| Rádio atenuácia: | 1.5 dB |
| SAT atenuácia: | 2.0 dB |
| Použitie: | Produktový rad Valena Life |
| Hmotnosť: | 0.118 kg |
| Rozmery: | 75 x 75 x 28 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




