- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-764549 TV / SAT Niloe LEGRAND
KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-764549 TV / SAT Niloe LEGRAND
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA LE-764549 TV / SAT Niloe LEGRANDSkladom9,30 EUR7,56 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 1.0 dB ; SAT atenuácia: 1.0 dB ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 ... 68 MHz 120 ... 862 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2400 MHz |
| TV atenuácia: | 1.0 dB |
| SAT atenuácia: | 1.0 dB |
| Použitie: | Produktový rad Niloe |
| Hmotnosť: | 0.039 kg |
| Rozmery: | 76 x 76 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | LEGRAND |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




