- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4153-19/EPN R-TV SAT Elektro-Plast
KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4153-19/EPN R-TV SAT Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4153-19/EPN R-TV SAT Elektro-PlastSkladom21,92 EUR17,82 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; TV atenuácia: 0.5 dB ; Rádio atenuácia: 1 dB ; SAT atenuácia: 3 dB ; Farba: Čierny ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah TV frekvencie: | 5 ... 65 MHz 143 ... 862 MHz |
| Rozsah rádiovej frekvencie: | 87 ... 108 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2050 MHz |
| TV atenuácia: | 0.5 dB |
| Rádio atenuácia: | 1 dB |
| SAT atenuácia: | 3 dB |
| Použitie: | Produktový rad Santra |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Čierny |
| Hmotnosť: | 0.102 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




