- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Zástrčky omietkové a podomietkové
- RTV/SAT
- KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4160-10/EPN R-TV + 2xSAT Elektro-Plast
KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4160-10/EPN R-TV + 2xSAT Elektro-Plast
- Kompletné špecifikácie
KONCOVÁ ZÁSUVKA SANTRA/4160-10/EPN R-TV + 2xSAT Elektro-PlastSkladom27,04 EUR21,98 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Montáž: Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek ; R-TV atenuácia: 1 dB ; SAT atenuácia: 3 dB ; Farba: Biela ;
| Montáž: | Pod omietkové, Pripevnenie s pomocou pazúrikov alebo skrutiek |
| Typy zásuviek: | |
| Konektor: | skrutkové svorky |
| Rozsah R-TV frekvencie: | 5 ... 862 MHz |
| Rozsah SAT frekvencie: | 950 ... 2050 MHz |
| R-TV atenuácia: | 1 dB |
| SAT atenuácia: | 3 dB |
| Použitie: | Produktový rad Santra |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Farba: | Biela |
| Hmotnosť: | 0.108 kg |
| Rozmery: | 70 x 70 x 41 mm |
| Výrobca / Značka: | Elektro-Plast Nasielsk |
| Záruka: | 7 rokov |
Tovar zaradený v kategóriách




