- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Konektory
- KONEKTOR KEYSTONE FX-C2
KONEKTOR KEYSTONE FX-C2
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR KEYSTONE FX-C2Skladom1,83 EUR1,49 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: CINCH Zásuvka / CINCH Zásuvka ;
| Typ konektora: | Prechod CINCH Zásuvka / CINCH Zásuvka |
| Farba: | Červená |
| Určenie: | Patch panel Keystone |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov / PET |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 16 x 21 x 32 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




