- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Konektory
- KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-54*P100
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-54*P100
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-54*P100Skladom81,03 EUR65,88 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 100 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Zásuvka RJ45 ; Farba: Biela ; Pripevňovanie vodiča: Rýchlospojka Krone - Pripevnenie zospodu (uhlové), západkový ; Určenie: Patch panel Keystone, UTP kat. 5e ;
| V balení: | 100 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Zásuvka RJ45 |
| Farba: | Biela |
| Pripevňovanie vodiča: | Rýchlospojka Krone - Pripevnenie zospodu (uhlové), západkový |
| Určenie: | |
| Impedancia: | 100 Ω |
| Materiál: | PET |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.008 kg |
| Rozmery: | 20 x 23 x 31 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




