- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Konektory
- KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-59
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-59
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-59Skladom1,04 EUR0,85 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Zásuvka RJ-45 ; Farba: Biela ; Pripevňovanie vodiča: Rýchlospojka Krone - Upevnenie zozadu (pozdĺžne), zaklapovacie, výklopné ; Určenie: Patch panel Keystone, UTP kat. 5 ;
| Typ konektora: | Zásuvka RJ-45 |
| Farba: | Biela |
| Pripevňovanie vodiča: | Rýchlospojka Krone - Upevnenie zozadu (pozdĺžne), zaklapovacie, výklopné |
| Určenie: | |
| Impedancia: | 100 Ω |
| Materiál: | PET |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.007 kg |
| Rozmery: | 14 x 22 x 31 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




