- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Konektory
- KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-6A-01*P50
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-6A-01*P50
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-6A-01*P50Skladom117,16 EUR95,25 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
V balení: 50 ks. Cena za balenie ; Typ konektora: Zásuvka RJ45 ; Pripevňovanie vodiča: Rýchlospojka Krone - zabezpečené blokovaním ; Určenie: Patch panel Keystone, UTP kat. 6 ;
| V balení: | 50 ks. Cena za balenie |
| Typ konektora: | Zásuvka RJ45 |
| Farba: | Strieborný |
| Pripevňovanie vodiča: | Rýchlospojka Krone - zabezpečené blokovaním |
| Určenie: | |
| Impedancia: | 100 Ω |
| Materiál: | Kov / Plast |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.032 kg |
| Rozmery: | 18 x 26 x 42 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





