- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory a príslušenstvo KEYSTONE
- Konektory
- KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-71
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-71
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR KEYSTONE FX-RJ45-71Skladom5,50 EUR4,47 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: Tienená zásuvka RJ-45 ; Pripevňovanie vodiča: Rýchlospojka Krone - zabezpečené blokovaním ; Určenie: Patch panel Keystone, STP kat. 7 ;
| Typ konektora: | Tienená zásuvka RJ-45 |
| Farba: | Strieborný |
| Pripevňovanie vodiča: | Rýchlospojka Krone - zabezpečené blokovaním |
| Určenie: | |
| Impedancia: | 100 Ω |
| Materiál: | Kov + Plast |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.025 kg |
| Rozmery: | 16.4 x 22 x 39 mm (W x H x D) |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách




