- Kamerové sety pre firmy a sklady | Spoľahlivé riešenia
Novinky
Zobraziť všetky novinky- Úvod
- Káble, zásuvky, zástrčky
- Konektory
- Typ F
- F zástrčky Twist
- KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/5.9-G
KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/5.9-G
- Kompletné špecifikácie
KONEKTOR S TESNIACOU GUMIČKOU F/5.9-GSkladom0,14 EUR0,12 EUR bez DPH
Kompletné špecifikácie
Typ konektora: "F" Trieda kábla ; Určenie: Koncentrický kábel ; Priemer kábla: max. 5.9 mm ;
| Typ konektora: | "F" Trieda kábla |
| Pripevňovanie prvkov konektora: | Skrutkované |
| Pripevňovanie obrazovky: | Skrutkovanie |
| Pripevňovanie vodiča: | ![]() |
| Určenie: | Koncentrický kábel |
| Priemer kábla: | max. 5.9 mm |
| Impedancia: | 75 Ω |
| Materiál: | Kov |
| Príklad použitia: | RG59 |
| Vybrané vlastnosti: | |
| Hmotnosť: | 0.0032 kg |
| Rozmery: | Ø 11 mm x 20 mm |
| Záruka: | 2 roky |
Tovar zaradený v kategóriách





